Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 601
Skoda Octavia Cup Most 2016 – kwalifikacje | Interia Team/Basenhurt

Skoda Octavia Cup Most 2016 – kwalifikacje

Skoda Octavia Cup Most 2016 – kwalifikacje

InteriaTeam_Most2016_q1_02Tomas Enge, były kierowca Formuły 1, gościnnie startujący w Skoda Octavia Cup, wygrał kwalifikacje do trzeciej rundy w Moście (Czechy). Adam Rzepecki uzyskał piąty czas, a Tomek Rzepecki był 11. Kwalifikacje zakłóciły przelotne opady deszczu, ale końcowe okrążenia zawodnicy jechali już po suchym torze.

– Nie jest źle – krótko podsumował kwalifikacje Adam Rzepecki. – Mimo, że nie brałem udziału we wczorajszych treningach, okazałem się dość konkurencyjny. Tor znam w miarę dobrze, ustawienia była prawidłowe, Skoda działała bez zarzutu, więc mogłem skupić się na kręceniu jak najlepszych czasów. W wyścigu planuję atak od pierwszych metrów – zakończył poznański kierowca.

Pierwszy z dwóch wyścigów trzeciej rundy rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17:10. Drugi wystartuje jutro, to jest w niedzielę, o 13:15.

Comments Are Closed!!!