Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 601
Mistrzostwa Polski Hour Race – Poznań 2, kwalifikacje | Interia Team/Basenhurt

Mistrzostwa Polski Hour Race – Poznań 2, kwalifikacje

Mistrzostwa Polski Hour Race – Poznań 2, kwalifikacje

InteriaTeam_Poznan2016(2)_03 Marek Rzepecki, kierowca Interia Team, ustawi swoje Porsche 997 na szóstym polu startowym do jutrzejszego wyścigu godzinnego na Torze Poznań. Z pozycji 8 rywalizację w drugiej rundzie rozpocznie Jacek Jurecki (Skoda Octavia RS). Adam i Tomek Rzepeccy niestety nie pojawią się na starcie jutrzejszego wyścigu. W ich Octavii zdiagnozowany wyciek oleju, który mógłby uszkodzić silnik stąd decyzja o wycofaniu poznańskich kierowców z drugiej rundy MPH.

Dzisiejsze kwalifikacje rozegrano przy pięknej słonecznej pogodzie. Kierowcy Interia Team z niewielkimi przygodami pokonywali kolejne okrążenia wielkopolskiego toru, notując coraz lepsze czasy. Ostatecznie po półgodzinnej jeździe Marek Rzepecki (Porsche 997) uzyskał 6. czas, a Jacek Jurecki 8.

– Na pierwszym kółku miałem krótką wycieczkę poza tor – mówi Marek Rzepecki. – Musiałem na chwilę zjechać do depo, aby wyczyścić podwozie. Następne okrążenia przebiegały bezproblemowo, co pozwoliło mi uzyskać szósty czas kwalifikacji. Do jutrzejszego wyścigu ruszę z trzeciej linii i przed widzę sporo przestrzeni do poprawienia pozycji.

Dzisiejsze treningi i kwalifikacje Jacek Jurecki poświęcił na poznanie samochodu. Krakowianin poznański tor zna bardzo dobrze, więc kluczowym elementem była coraz szybsza jazda “pucharówką”. Półgodzinną czasówkę szef motoryzacyjnych serwisów portalu Interia.pl zakończył z 8 czasem.

Druga Skoda Interia Team’u nie pojawiła się dzisiaj na torze. Po wczorajszych treningach mechanicy odkryli niewielki wyciek oleju, a ponieważ już za niecałe dwa tygodnie będzie miała miejsce trzecia runda Skoda Octavia Cup, kierownictwo ekipy postanowiło wycofać z zawodów Adam i Tomka.

Sobotni wyścig rozpocznie się o godzinie 16:00. Dokładnie po 60 minutach najszybszy kierowca pojawi się na mecie. Kierowcy Interia Team’u przystąpią do rywalizacji z dużymi szansami na miejsca na podium.

InteriaTeam_Poznan2016(2)_06 InteriaTeam_Poznan2016(2)_05 InteriaTeam_Poznan2016(2)_04 InteriaTeam_Poznan2016(2)_03 InteriaTeam_Poznan2016(2)_02 InteriaTeam_Poznan2016(2)_01

Comments Are Closed!!!